16 Eki 2018

Polietilen Tank İmalatı

Polietilen (HDPE) Tank İmalatı

Polietilen tank imalatı yapan firmamız endüstriyel alanlardan pek çok farklı sektörün ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler piyasaya sunmaktadır. Polietilen malzemenin sağladığı avantajları kaliteli üretim ve malzeme seçimiyle birleştiren firmamız plastik mühendisliği konusunda her geçen gün sektörün lider firmaları arasındaki yerini sağlamlaştırmaktadır. Üretim kalitesi ve profesyonel hizmetinin yanında uygun fiyat politikasıyla ürettiği polietilen tank fiyatları ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Fiyatlarının uygun olması kaliteden ödün vereceği anlamına asla gelmemektedir. Yaptığı Ar-Ge çalışmalarıyla yüksek teknolojiyi kullanarak kaliteyi uygun fiyata siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Ürünlerimizi görmeniz, fiyat teklifi almanız ve işletmenize uygun projelendirme çalışmaları yaptırmanız için sizleri ofisimizde görmek bize ekstra bir gurur verecektir.

Polietilen Tank İmalatı ve Kullanım Alanları

Polietilen tank imalatı yapan firmamız çok geniş ve farklı alanlara hizmet vermektedir. Bunu yapabilmesinde en önemli etken kullandığı malzeme kalitesi ve polietilen malzemenin sağladığı avantajlardır. Polietilen kimyasalların korozif etkilerinden dolayı aşınmaya uğramadan uzun yıllar kullandığı için zararlı kimyasallarla çalışılan endüstriyel alanlarda, kimya sanayinde, boya ve kozmetik sektöründe tanklarımız güvenli şekilde kullanılabilmektedir. Yüksek basınç altında çalışılmasının gerekli olduğu sektörlerde tank imalatı projelendirmesi yapılırken deneyimli mühendislerimiz bu tanklara üzeri plastik kaplı metal şaselerle destekleme üniteleri de eklemektedir. Malzeme kalınlığı, çap, şekil ve boyut dikkate alındığında özel ve standart tank imalatı gerçekleştiren firmamız kişiye özel hizmet vermektedir. Bunun için imalattan önce tesisiniz ve ihtiyaçlarınız analiz edilerek projeler ve polietilen tank fiyatları teklifi oluşturulmakta, size özel imalat yapılmaktadır.

Polietilen Tank Fiyatları

Polietilen tank imalatı çalışmalarından önce müşterilerimizin en çok sorduğu konuların başında fiyatlandırma gelmektedir. Uygun fiyat politikasıyla çalışan firmamız sizlere sektörün en iyi fiyatlarını sunmaktadır. Ancak fiyatları belirleyen bazı faktörler dikkate alınarak sizlere fiyat teklifi sunulmasının nedeni kişiye özel üretim yapılmasıdır. Polietilen tank fiyatları konusunu belirleyen en önemli hususların başında malzeme kalınlığı, tankın boyutları, tankın içinde kullanılacak karıştırıcı, drenaj edici diğer sistemler, tankın (havalandırma, yıkama, daldırma, depolama) hangi amaçla kullanılacağı soruları gelmektedir. Bu nedenle doğru bir fiyatlandırma yapılabilmesi için ihtiyaç ve isteklerinize uygun projelendirmelerin yapılması, tesisinizde keşif yapılması gerekmektedir.

İletişim Bilgilerimiz :

Karadenizliler Mahallesi Şenkaya Sokak No: 5 Kullar/ Başiskele / Kocaeli

Telefon : 0262 349 64 14 – Faks : 0262 349 64 19

E-mail : tekin@teknikplastik.net