12 Eyl 2018

PP-HDPE Plastik Fan İmalatı

Plastik Fan İmalatı

Endüstriyel plastik mühendisliği konusunda bölgesinde lider olan firmamız kaliteli PP ve PE malzemeden yaptığı plastik fan imalatı ile profesyonel hizmetin adresi olmuştur. Zararlı kimyasalların ve asitli maddelerin kullanıldığı endüstriyel alanlarda imal ettiği kaliteli plastik ürünlerle işletmenize uzun süreli kullanım imkânı sunmaktadır. Bu sayede uzun süreli kullanabildiğiniz fanlarla sizi ve bütçenizi korumaktadır. Üretimini yaptığı her ihtiyaca uygun plastik fanları sisteminize dahil ederek kurulumunu da profesyonel hizmet kalitesiyle sağlamaktadır. İster sadece fan parçasını satın ihtiyacınıza uygun olarak imal ettirin isterseniz de tüm bir sistemin baştan aşağı kurulumunu sağlayın deneyimli teknik ekibimiz sizlere her konuda destek olmakta ve çözüm sunma konusunda en ileri hizmeti vermektedir.

Polipropilen Fan İmalatı

Firmamız polipropilen fan imalatı konusunda ihtiyaçlarınıza uygun olarak PP asit fanı, PP fan ve PP salyangoz fan üretimi ve kurulumu gerçekleştirmektedir. Bilindiği gibi plastik fanlar hava akışını sağlamak amacıyla dönerek bir basınç farklı oluşturan cihazlardır. İşlem sırasında havaya kazandırdığı kinetik ve statik enerjiyle iş yapan fanlar için sağladığı basınç çok önemlidir. Bu nedenle firmamız öncelikle ihtiyaçlarınıza uygun fanı üretmek için projelendirme yapmaktadır. Projelendirme sırasında tesisinizin ihtiyaçları belirlenerek size en uygun olan basınç değerinde fan üretilmektedir. Alçak ya da yüksek basınç olarak yapılan polipropilen fan imalatı sırasında fanın debisi de dikkate alınmaktadır. Fan imalatında 150 m3/h’den 25.000 m3/h debiye kadar çok geniş aralıklarda ürünler siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. Üretilen fanların kanat yapılarının da gelen havaya uygun şekilde üretilmesi fanın kullanım olanaklarını ve kullanım etkinliğini arttırmaktadır. Bunun bilincinde olan ekibimiz sisteminizdeki havanın geliş şeklinde göre fan kanatlarını öne ya da geriye doğru eğik şekilde üretmektedir. Özellikle asit ve kimyasal madde buharlarının uzaklaştırılmasını sağlayan sistemlerde kullanılan salyangoz fanlarımız gövde ve rotar kısımlarında plastik malzeme kullanılarak üretilmektedir. Bu sayede kimyasallardan dolayı uzun yıllar korozyona uğramadan kullanılmaktadır.

Polietilen Fan İmalatı

Termoplastik de denilen dayanıklı malzeme sınıfına giren polietilen PP malzemeden moleküler olarak biraz daha farklı bir yapıya sahiptir. Bu nedenle bazı durumlarda polietilen fan imalatı yapmak daha doğru olmaktadır. Normal, asit fanı, salyangoz fan imalatı yapan firmamız bazı projelerde PE malzemeyi tercih etmektedir. Sağlamlığı, ucuza mal edilebilir olması ve esnekliği PE malzemeyi plastik fan imalatı konusunda karşımıza kaliteli bir alternatif olarak çıkarmaktadır.  PE malzemenin çevreye zarar vermeden çözünen bir malzeme olması, yüksek sıcaklık değişimlerine ve kimyasal korozyona karşı dayanıklı olması fan imalatında kullanım alanını genişletmektedir. Kaliteli ve profesyonel hizmet kalitesiyle polietilen fan imalatı yapan firmamız özellikle asit fanlarında oldukça başarılıdır. Çünkü asitten korozyona uğramadan uzun süreler kullanılacak fan üretiminin altın kuralı kaliteli plastik (PE ve PP) malzemeyi üretime dahil etmektir. Fanlarımız PP fanlarda olduğu gibi farklı debi ve basınç özelliklerinde, fan kanat yapıları farklı şekillerde üretilerek siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. İhtiyaçlarınıza en uygun fanı bulabilmek için öncelikle bizleri arayıp projelendirme yaptırmanız ya da bilgi almanız çok daha sağlıklı olacaktır.

PP ve PE Fan Hizmetlerimiz

Plastik fan imalatı alanında kaliteli hizmetin adresi olan firmamız sadece fan üretiminde değil bu fanların akuple sistemlerini, kanal imalatını ve havalandırma sistemlerini de yapmaktadır. İhtiyaca dönük olarak üretim yapan firmamız havalandırma sistemlerinde gerekli olacak tüm malzemelerin üretimini ve kurulumunu size özel projelendirmeyle yapmaktadır. Çözüm üretme konusunda profesyonel olan firmamızla öncelikle iletişime geçmeniz çok daha yerinde olacaktır. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren deneyimli teknik ekibimiz ihtiyaçlarınızı gerek sizden dinleyerek gerekse de yerinde inceleyerek bir projelendirme yapmaktadır. Bu projede belirlenen fan, havalandırma, boru, fan sistemi parçaları ihtiyacınıza uygun olarak üretildikten sonra monte edilmektedir. Tüm sistemin kurulumu şeklinde hizmet verdiğimiz gibi fan ve fanı monte etmek için gerekli parçaların imalatı da yine kaliteli plastikten üretilmekte ve kurulumu sağlanmaktadır. Fanlarımız kayış kasnak tahrikli, direk akuplue ve exproof özelliklerde ihtiyaca göre üretilmektedir. Ürünlerimizin en önemli özelliği ise korozyona karşı dayanıklı olmaları, bakım ve boya gerektirmeden uzun yıllar kullanılmalarıdır. Kısacası ekonomik, sağlam ve kaliteli çözümler için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

İletişim Bilgilerimiz :

Karadenizliler Mahallesi Şenkaya Sokak No: 5 Kullar/ Başiskele / Kocaeli

Telefon : 0262 349 64 14 – Faks : 0262 349 64 19

E-mail : tekin@teknikplastik.net

Content Protection by DMCA.com