12 Eyl 2018

PP-HDPE Havalandırma Sistemleri İmalatı

Havalandırma Sistemleri İmalatı

Kimyasalların sıklıkla kullanıldığı endüstriyel tesislerde havalandırma oldukça önem taşımaktadır. Üretim tesislerinde kimyasallardan açığa çıkan buhar ve asitler önce çalışanların sağlığını daha sonra da çevreyi olumsuz etkilemektedir. Ayrıca bu asit ve zararlı buhardan etkilenen tesislerde pek çok makine korozyona uğrayarak kısa sürede kullanılamaz duruma gelebilmektedir. Bu nedenle endüstriyel alanlar başta olmak üzere ihtiyaç duyulan her tesiste uluslar arası standartlara uygun şekilde havalandırma yapılmalıdır. Havalandırma sistemleri imalatı yapan firmamız geliştirdiği kaliteli, profesyonel ve bilime uygun projelerle bu anlamda işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Kaliteli üretim, bilimsel veriler ışığında yaptığı etkili projelendirme ve verdiği profesyonel hizmetle firmamız kimyasal havalandırma projeleri konusunda bölgesinde lider konumdadır. Deneyimli teknik ekibimizle işletmenizin ihtiyaçlarına uygun havalandırma elemanlarını üretip, yaptığımız proje dahilinde tesisinize profesyonelce uygulamamız için sizleri büromuzda görüşmeye davet ediyoruz.

Havalandırma Sistemleri Projelerimiz

Firmamız havalandırma sistemleri imalatı aşamasına geçmeden önce siz değerli müşterilerimizin istek, öneri ve ihtiyaçlarını dinlemektedir. Ardından tesisinizin durumunu incelemek üzeri keşif yapmakta ve bu keşif sırasında havalandırma ihtiyaçlarınızı belirlemektedir. Tesisinizin durumu, ihtiyaçlarınız, ne tür havalandırma elemanlarına ihtiyaç duyacağınız mühendislerimizin yaptığı keşif sırasında tam ve net şekilde ortaya koyulmaktadır. Elde edilen bu önemli veriler doğrultusunda tesisinize çözüm sağlayacak kimyasal havalandırma projeleri ortaya çıkarılmaktadır. Her türlü ayrıntıya ve ihtiyaca titizlikle yer verilen ayrıntılı projeler dâhilinde üretime geçilmektedir. Havalandırma sistemlerini oluşturan en önemli elemanlardan olan hava damperi ve klepe imalatı dışında firmamız polipropilen/HDPE baca sistemleri üretimi konusunda da kaliteli ve profesyonel hizmet vermektedir. Havalandırma için gerekli tüm elemanlar proje özelliklerine uygun olarak üretildikten sonra ekiplerimiz tesisinize havalandırma elemanlarının kurulumunu yapmaktadır. Tesisinize uygun tüm havalandırma sistemi anahtar teslim şekilde sizlere sunulmaktadır. Tüm sistem kurulumu dışında firmamız sadece baca sistemi, hava damperi ya da klepelerin üretim ve montajını da yapmaktadır.

Polipropilen/ HDPE Baca İmalatı

Firmamız havalandırma sistemleri imalatı yaparken işletmenizin ihtiyaçlarına uygun olarak polipropilen/ HDPE malzemeden havalandırma sisteminize uygun olarak bacaların imalatı ve kurulumunu da yapmaktadır. Polipropilen kimyasallara ve UV’ye karşı dayanımı yüksek bir malzeme olduğundan uzun ömürlü olarak havalandırma ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Bacaların imalatı için öncelikle polipropilen HDPE malzeme sisteminize uygun kalınlık, boyut ve çaplarda kesilmekte, uygun kaynak makineleriyle birleştirilerek soğuk büküm tekniğiyle yapılmaktadır. Polipropilen/ HDPE baca sistemleri imalatı yapan firmamız boru yanında, sistem için gerekli olan tüm ek parçaların imalatını da aynı hasiyetle gerçekleştirmektedir. Kalite standartlarında üretilen ürünlerimiz CE belgesine sahip tek cidarlı, korozyon riski olmayacak şekilde piyasaya sunulmaktadır. Uzun yıllar kimyasal gaz ve ıslak havaya maruz kalan ürünlerimiz aşındırıcı etkilere karşı korozyona uğramadan kullanılmakta, bu sayede işletmenize ekonomik çözümler sunmaktadır.

Hava Damperi ve Klepe İmalatı

Kimyasal havalandırma projeleri kapsamında üretimini gerçekleştirdiğimiz bir diğer ürün de hava damperi ve klepelerdir. Bu parçalar tesisinizdeki havalandırma sisteminde basıncı düzenlemek ve hava akım hızını arttırıp azaltmak üzere tasarlanmaktadır. Kimyasal aşındırıcıların bolca bulunduğu tesislerde korozyon riskini ortadan kaldırmak için firmamız hava damperi ve klepe imalatı sırasında kaliteli polipropilen, PVC ve polietilen malzeme kullanmaktadır. Projelerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak üretilen ürünler uzmanlık, profesyonellik ve deneyimlerimizin ileri teknolojik alt yapıyla birleşmiş halidir. Bu nedenle firmamızın müşteri memnuniyeti düzeyini her geçen gün arttırmaktadır. Her basınç ayarı ve boyuta uygun imalatımız sayesinde müşteri ihtiyaçları eksiksiz şekilde karşılanabilmektedir. Hava damperlerimiz üzerinde bulunan açık, ara değer, kapalı göstergelerimiz sayesinde müşterilerimize kullanım kolaylığı sunmaktayız. Ayrıca müşteri istekleri doğrultusunda ürettiğimiz hava damperlerinin boruya montajı yapılmakta, yine montaj sırasında özel yöntemlerle debi ayarlaması da yapılmaktadır.

Havalandırma sistemleri konusunda sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir, hava damperi ve klepe imalatı için tesisinize özel projelendirme isteyebilirsiniz. Teknik ekibimiz bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizlere çözüm sunmaktan mutluluk duyacaktır. Ayrıca polipropilen / HDPE baca sistemleri konusundaki tüm ihtiyaçlarınızı yine bizimle iletişime geçerek ya da büromuza gelerek karşılayabilirsiniz. Firmamız tüm sistemin anahtar teslim üretim ve kurulumunu yaptığı gibi parça değişimi için de hizmet vermektedir. İster tüm sistem isterseniz de sistemin birkaç bileşimi için imalat ve kurulum hizmeti alabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :

Karadenizliler Mahallesi Şenkaya Sokak No: 5 Kullar/ Başiskele / Kocaeli

Telefon : 0262 349 64 14 – Faks : 0262 349 64 19

E-mail : tekin@teknikplastik.net