12 Eyl 2018

Polipropilen PP Tank İmalatı

Polipropilen Tank İmalatı

Termoplastik sınıfına giren polipropilen dünyada pek çok alanda kullanılan kaliteli bir malzemedir. Kullanım alanlarının bu kadar geniş olması sağladığı avantajlardan kaynaklanmaktadır. Uzun süreler dayanıklı şekilde kullanılması ve bakım, onarım, imalat maliyetlerinin düşük oluşu polipropilen tank imalatı amacıyla da bu malzemenin güvenle kullanılmasını sağlamıştır. AB standartlarında üretim yapan firmamız her türlü ihtiyaca uygun geniş bir tasarım skalasında üretim yaparak tankları piyasaya sürmektedir. Kalitesinin yanında kişiye özel tasarımları sayesinde farklı sektörlerin ihtiyaçlarına cevap verebilmesi firmamızı sektörün lideri haline getirmiştir.

Polipropilen Tank İmalatı Nasıl Yapılır?

Firmamız polipropilen tank imalatı sürecini kişinin ihtiyaç ve isteklerini dikkate alarak yönetmekte, tasarımlarını kişiye özel olarak geliştirmektedir. İstenilen her geometrik şekilde üretim yapan firmamız tasarımında bazen dikdörtgen prizma bazen yatay ve dikey silindirler kullanabilmektedir. Müşterilerin ihtiyaçlarını yaptığı keşif gezileriyle projelendiren mühendislerimiz boyut ve hacim konusu dışında malzeme kalınlığını da yine isteklere ve depolanacak maddeye göre belirlemektedir. Her ne kadar polipropilen malzeme geniş çalışma sıcaklıklarına maruz kalabilmeye uygun olsa da aşırı basınç ve aşırı sıcaklığa maruz kalmadığı sürece 50 yıla kadar dayanım göstermektedir. Ürünlerimizin en önemli özelliği imalat, kurulum, bakım ve onarım masraflarının düşük olması, uzun süreler dayanarak işletmenin bütçesine önemli katkılar sağlamasıdır. Sadece tank üretimi değil, bu depolama sistemlerinde gerekli olacak serpantin ve boru üretimini de yine firmamız kaliteli şekilde yapmakta, işletmenizin tüm ihtiyaçlarına yaptığı projelerle çözüm yaratmaktadır.

Polipropilen Tank Çeşitleri ve Fiyatları

Tank ihtiyacı konusunda bize ulaşan müşterilerimizin ihtiyaçları polipropilen tank imalatı sürecinde bizim en önemli yol göstericimiz olmaktadır. Standart tankların yeterli veya uygun olmaması durumunda teknik ekibimizin yaptığı projelendirmeye uygun olarak özel tank üretimi yapılmaktadır. Endüstriyel ihtiyaçlara uygun olarak polipropilen malzeme kalınlığı, tankın çap, boyut ve şekline karar verildikten sonra imalat aşamasına geçilmektedir. Ürettiğimiz tankların fiyatlarını da yine karar verilen ölçütler belirlemektedir. Uygun fiyatlara farklı tank çözümleri sunan firmamız işletmenizde ekonomik kazanımlar sağlamanızı kolaylaştırmaktadır. Tank çeşitleri, projelendirme ve fiyat teklifleri için bizimle iletişime geçebilir, büromuza gelerek sizinle tanışma fırsatını bizlere sunabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :

Karadenizliler Mahallesi Şenkaya Sokak No: 5 Kullar/ Başiskele / Kocaeli

Telefon : 0262 349 64 14 – Faks : 0262 349 64 19

E-mail : tekin@teknikplastik.net