10 Haz 2019

Teknik Plastik iftarda buluştu

Başiskele’de faaliyet gösteren Teknik Plastik firması geleneksel iftar yemeğini , İzmit’in kaliteli lezzet duraklarından biri olan Yağız Kebap’ta verdi.

UYGUR AİLESİ

Teknik Plastik firması çalışanları önceki akşam iftar yemeğinde bir araya geldi. Başiskele’de faaliyet gösteren Teknik Plastik firması geleneksel iftar yemeğini , İzmit’in kaliteli lezzet duraklarından biri olan Yağız Kebap’ta verdi. Fabrika çalışanları ile ailelerin katıldığı iftar yemeğinde ev sahipliği yapan iş insanı Tekin Uygur, eşi Nazmiye Uygur ve oğlu Barış Uygur konuklarla yakından ilgilendi.

KUSURSUZ İKRAM

Yenidoğan Serdarspor’un onursal başkanı olan iş adamı Tekin Uygur,” Geleneksel iftarımıza katılan herkese teşekkür ediyoruz. Tüm çalışanlarımıza hayırlı Ramazanlar diliyorum. İnşallah bayramımızı da coşkuyla kutlarız” dedi. Konuklara mükemmel hizmet sunan Yağız Kebap’ın sahibi Cevdet Sayran, kendilerini tercih eden Teknik Plastik firmasının sahibi Tekin Uygur’a teşekkür etti. Samimi ve eğlenceli geçen yemeğin sonunda Yağız Kebap, bayanlara çiçek takdim etti.