11 Mar 2019

KASKF, Yenidoğan Serdarspor’u ağırladı

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, önceki gün Yenidoğan Serdarspor Kulübü ile bir araya geldi. KASKF’tan kendilerine gelen davet üzerine  bordo-mavililer Amatör Evi’nde Başkan Murat Aydın’ı ziyaret etti. 


ÖZEL DAVET
KASKF Başkanı Murat Aydın’ın makamında gerçekleştiren toplantıya Yenidoğan Serdarspor’un Onursal Başkanı Tekin Uygur, Kulüp Başkanı Abdülkadir Bayraktutar, antrenör Süleyman Eker, KASKF yöneticisi Yalçın Gül ve Futbol İl Temsilcisi Mithat Ağa katıldı.  


GAYRET GÖSTERİYORUZ
KASKF Başkanı Murat Aydın, maç planlanmasıyla ile ilgili yaşanan sıkıntıları gidermek ve kulüpleri mağdur etmemek için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini, ancak Futbol Federasyonu’nun mart ayına kadar ligleri bitirmek istediği için bu programların yapıldığını ifade etti.


SIKINTILAR KONUŞULDU
Onursal Başkan Tekin Uygur,” KASKF Başkanı Murat Aydın’ın nazik daveti için teşekkür ederiz. Sıkıntılarımızı ve sorunlarımıza aktardık. Yoğun maç trafiğinde yorulan çocuklarımız maça çıkmamak istediler. Bu durumda bizde takımlarımızı ligden çekme noktasına kadar gelmiştik. İnşallah bundan sonra her şey sağlıklı ve güzel olur” dedi.

error: